Доступність посилання

ТОП новини

«Месопотамія» Сергія Жадана стала лауреатом премії «Українська книжка року» 


Сергій Жадан
Сергій Жадан

Указом Петра Порошенка про «Про присудження щорічної премії президента України «Українська книжка року» було відзначено книгу письменника Сергія Жадана «Месопотамія». Про це йдеться на сайті президента.

«У 2016 році звання лауреата премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» присуджено одному з найпопулярніших і найвідоміших у світі українських письменників Сергію Жадану за книгу «Месопотамія» та видавництву «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», що її видав», – йдеться в повідомленні.

«Месопотамія» – це 9 прозових історій і 30 віршів-уточнень. «Месопотамія», вона максимально антисоціальна, вона саме про стосунки між чоловіками і жінками, пафосно кажучи, про любов», – прокоментував раніше Радіо Свобода зміст своєї книги сам автор.

Крім того, президентською премією відзначили цьогоріч і автора видання «Українські народні головні убори» Галину Стельмащук та видавництво «Апріорі», а також Віталія Рогожу та компанію «Самміт-книга» за видання «Запороги: роман-трилогія» – частина перша «Петро Сагайдачний».

Щорічна президентська премія «Українська книжка року» започаткована у 2009 році. Її вручають авторам і видавництвам, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток видавничої справи. Лауреатам премії вручають грошову винагороду у 100 тисяч гривень, навпіл автору і видавництву.

XS
SM
MD
LG