Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі невідомі сплюндрували пам’ятники на могилах двох бійців АТО


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Кривому Розі цими вихідними невідомі сплюндрували пам’ятники на могилах двох бійців – учасників АТО Іллі Гайдука та Геннадія Дощенка. Про це поінформувала сестра одного із загиблих військовослужбовців Іллі Гайдука Іляна Віскаліна.

За її даними, невідомі повалили пам’ятник бійця Іллі Гайдука і погнули пам’ятну дошку на могилі Геннадія Дощенка, після огляду цвинтаря виявили, що, окрім двох сплюндрованих, ще один пам’ятник невідомі намагались пошкодити.

Рідні порушують питання про охорону цвинтаря, де поховані бійці АТО.

Водночас Іляна Віскаліна зауважує, що останній інцидент з пошкодженням пам’ятників бійцям має бути розслідуваний в одному кримінальному провадженні ще з низкою схожих фактів: спалення могили бійця «ДУКу» Андрія Козюбчика («Ореста»), пошкоджували графіті Небесної сотні в центрі міста, руйнування меморіалу у Тернівському районі міста, плюндрування могили бійця Михайла Кондратьєва, псування фарбою Герба України та патріотичної стели на в’їзді до міста тощо.

«Ці справи треба об’єднати і розглядати як серію вчинених злочинів… Я схиляюсь до думки, що в місті працює організація цинічних», – вважає сестра загиблого бійця.

Радіо Свобода звернулось із інформаційним запитом до міського відділу поліції Кривого Рогу.

У листопаді 2014 року в Кривому Розі спаплюжена могила активіста «Тризубу», бійця «Добровольчого українського корпусу» Андрія Козюбчика ( «Ореста»), який загинув у бою на сході України. Незадовго до цього невідомі понівечили пам’ятний знак бійцям, загиблим в АТО, який був встановлений громадськістю міста в Тернівському районі. Невідомі розбили табличку з написом «Нашим землякам, полеглим у боротьбі за волю України проти російських окупантів», і переліком прізвищ загиблих. Правоохоронці тоді заявили, що матеріали щодо цього інциденту зареєстровані.

XS
SM
MD
LG