Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 18:15

Адвокат: до НАБУ передали заяву Онищенка щодо готовності до співпраці зі слідством


Олександр Онищенко

Адвокат народного депутата Олександра Онищенка Віктор Петруненко повідомляє про передачу до Національного антикорупційного бюро України заяви його підзахисного щодо готовності співпрацювати зі слідством.

У НАБУ Радіо Свобода повідомили, що Онищенко не з’явився на запланований на сьогодні допит, проте прибули його представники. За даними бюро, адвокати надали документи з проханням депутата про проведення слідчих дій за місцем його перебування.

Напередодні Онищенко заявив, що він перебуває в Лондоні. За словами депутата, саме тут із участю авторитетної міжнародної юридичної компанії він готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках доведення власної невинуватості.

5 липня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. Тоді депутата в залі засідань Верховної Ради не було. Пізніше того ж дня Онищенко заявив, що перебуває в Австрії, на тренуваннях напередодні Олімпіади.

28 липня генеральний прокурор підписав повідомлення про підозру Онищенку.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні з приводу реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За даними НАБУ, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG