Доступність посилання

ТОП новини

Обама пообіцяв далі домагатися від Росії й сепаратистів скласти зброю в Україні


Барак Обама, архівне фото

Президент США Барак Обама заявив, що Вашингтон буде й далі домагатися від Росії й сепаратистів на сході України скласти зброю і припинити силою шантажувати Україну.

Як сказав Обама на прес-конференції у Вашингтоні у вівторок, 2 серпня, США також продовжать вимагати виконання мінських домовленостей про врегулювання на сході України.

При цьому, сказав президент США, така позиція не перешкоджає Вашингтонові намагатися вести переговори з Москвою щодо Сирії і політичного врегулювання в цій країні.

За його словами, у відносинах із Росією балансування між такими питаннями, як Україна, щодо яких сторони мають «глибокі розбіжності», і таких, як Сирія, де обидві сторони зацікавлені покласти край насильству, є нині «доволі стандартним» способом ведення державних справ США.

Барак Обама додав, що в його переговорах із президентом Росії Володимиром Путіним є довгий переліки питань, що становлять для США справжні проблеми, але це не зупинить Вашингтон, зокрема, в його вимогах до Росії щодо України.

США є одним із головних союзників України в її протистоянні агресії Росії й надають Києву широку політичну, дипломатичну й матеріальну, а також військову допомогу. Щодо Росії Вашингтон, як і ще низка країн і міжнародних об’єднань, запровадив через цю агресію кілька пакетів санкцій. Водночас США домагаються від Москви співпраці в питаннях Сирії, де Росія втрутилася у громадянську війну на боці режиму президента Башара аль-Асада, якому відмовляють у легітимності і сирійська опозиція, і багато країн Заходу й арабського світу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG