Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 18:43

#Точно: понад третину мільярда гривень витратив уряд на програму енергоефективності


На реалізацію державної програми енергоефективності станом на 1 липня 2016 року з бюджету витратили 386 057 800 гривень. Така інформація опублікована у звіті про стан фінансування за бюджетними програмами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, передає #Точно, проект Радіо Свобода.

Загалом на реалізацію програми цього року уряд планує витратити понад 790 мільйонів гривень. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, на якому лежить обов’язок виконання програми, за ці кошти відшкодує частину кредитів для понад сорока тисяч господарств.

Основне завдання програми – зменшення обсягу втрат енергоресурсів у результаті модернізації обладнання, а також впровадження сучасних енергоефективних технологій. У 2010 році програма була затверджена тодішнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. У рамках програми передбачається стимулювання населення до енергоефективних технологій, шляхом відшкодування частини суми кредитів, а також формування в суспільстві свідомого ставлення до енергозбереження.

Як повідомляв в лютому «Нафтогаз», в Україні спостерігається тенденція скорочення споживання газу.

В червні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Вашингтон. В Білому Домі повідомили про надання Україні додаткових 220 мільйонів доларів допомоги. Частина цих коштів піде на створення прозорих і чесних ринків газу та електроенергії, диверсифікацію джерел енергії, підвищення енергоефективності.

За інформацією Державного казначейства України, минулого року програма енергоефективності була реалізована на 61%. Із запланованих 495 мільйонів гривень агентство встигло виплатити 301 мільйон.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG