Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 00:06

Генпрокурор Луценко припускає можливість проведення обшуків у СБУ


Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко припускає можливість проведення обшуків у СБУ.

«Ми провели виїмку документів у НАБУ, у разі потреби проведемо їх і в СБУ. Може бути відповідальність працівників СБУ за неправильну установку номера телефону, або детектива НАБУ за прослуховування явно непричетного громадянина, що заборонено законодавством…», – сказав він.

«Є кримінальне провадження щодо працівника прокуратури, який підозрюється у вчиненнянезаконних дій. Цю справу веде НАБУ. Один з детективів звертається до СБУ з проханням зробити установку, тобто з’ясувати, якими телефонами користується цей працівник прокуратури. Отримуєвідповідь – оцими двома. Як теперуже ясно, один із них був неправдивим», – додав Луценко.

Сьогодні у НАБУ працівники Генпрокуратури провели обшук. В антикорупційному бюро, однак, зазначили, що бюро працює в штатному режимі і внаслідок обшуку нічого не вилучено.

У НАБУ зазначили, що як підстави для обшуку в ухвалі суду було вказано розслідування кримінального провадження за фактом здійснення незаконного прослуховування співробітниками НАБУ телефонних розмов фігурантів розслідування бюро щодо розкрадання цукру зі складів держустанови «Аграрний фонд» у Черкаській області загальною вартістю понад 300 мільйонів гривень, підозрюваним у цьому провадженні є заступник прокурора Київської області є Олександр Колесник, затриманий детективами і взятий під варту за рішенням суду у травні за підозрою у зловживанні службовим становищем. У бюро наголосили, що факти, наведені як підстави для обшуку, не відповідають дійсності.

При цьому речниця генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що обшуки у НАБУ пов’язані з розслідуванням факту незаконного прослуховування фізичної особи в рамках кримінального провадження, яке розслідує НАБУ. За її словами, ГПУ провело виїмку документів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG