Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 14:16

Майже 14 мільйонів гривень витратили на діяльність антикорупційної прокуратури за півроку – #Точно


Бюджетні видатки на забезпечення функцій Спеціалізованої антикорупційної прокуратури протягом півроку склали 13 904 491 гривень. Така інформація міститься у звіті Державної казначейської служби про використання бюджетних коштів за січень-липень 2016 року. Про це повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Загалом до кінця року на САП мають витратити 74 мільйони гривень, з яких понад 28 мільйонів гривень витратять на заробітну плату та ще півмільйона гривень на оплату комунальних послуг. Всі інші кошти мають бути витрачені на організаційне забезпечення нового правоохоронного органу.

Наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна у вересні минулого року в структурі Генеральної прокуратури утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на правах самостійного структурного підрозділу з окремою статтею в бюджеті України.

На новоутворений правоохоронний орган покладений обов’язок здійснення нагляду за дотриманням законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності Національним антикорупційним бюро України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG