Доступність посилання

ТОП новини

Афанасьєв відмовився підтримати анонсовану Савченко акцію щодо обміну полоненими


Геннадій Афанасьєв

Колишній політичний в'язень, кримчанин Геннадій Афанасьєв заявив, що не підтримує проведення акції під Адміністрацією президента України щодо обміну полоненими 8 серпня, про яку раніше заявляла народний депутат Надія Савченко.

«Особисто я абсолютно підтримую обмін полонених в рамках« всіх на всіх». Але про жодну амністію для військових злочинців не може бути й мови», – написав Афансасьєв на сторінці у Facebook.

Афанасьєв вважає, що в Адміністрації президента роблять все можливе для звільнення утримуваних в неволі українців. Він не виключив, що участь в акції можуть взяти «сепаратистські і терористичні сили».

2 серпня звільнена з російського ув’язнення народний депутат Надія Савченко заявила, що оголошує голодування задля звільнення полонених. Савченко звинуватила Київ у бездіяльності й пообіцяла боротися за волю бранців «своїми», «перевіреними» методами. Також вона закликала усіх прийти 8 серпня під Адміністрацію президента України на акцію матерів заручників та вже звільнених з полону і розповісти їхнє бачення ситуації.

За даними СБУ, нині на окупованих територіях Донбасу перебуває 108 українських заручників і ще 10 – за ґратами в Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG