Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 19:15

Кабмін підтримав спрощення процедури реєстрації імпортних ліків


Кабінет міністрів України підтримав спрощення процедури реєстрації імпортних ліків. Відповідну постанову ухвалили сьогодні піж час урядового засідання.

Як зазначила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, ухвалення цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, які зареєстровані компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Євросоюзу.

Вона додала, що у Міністерстві охорони здоров’я України напрацьовані усі необхідні підзаконні акти, щоб якнайшвидше запровадити цю спрощену систему.

Як заявляють у Кабміні, постанову ухвалили з метою приведення порядку держреєстрації ліків у відповідність до закону щодо спрощення реєстрації.

У травні Верховна Рада ухвалила зміни до закону «Про лікарські засоби» щодо спрощення державної реєстрації ліків. Відповідно до документа, термін для ухвалення рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації лікарського засобу не має перевищувати 10 робочих днів замість встановленого чинним законодавством місячного строку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG