Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 12:27

Росія: суд визнав законною відмову в достроковому звільненні фігуранта «Болотної справи» Гаскарова


Олексій Гаскаров

У Росії Тульський обласний суд в середу визнав законною відмову в умовно-достроковому звільненні (УДЗ) Олексію Гаскарову, засудженому у так званій «Болотній справі». Про це повідомила адвокат Світлана Сидоркіна.

Гаскарову відмовили в умовно-достроковому звільненні в червні, пояснивши таке рішення одним непогашеним стягненням в СІЗО. Термін покарання у цій справі закінчується в жовтні 2016 року, і за законом Гаскаров більше не може клопотати про дострокове звільнення.

Улітку 2014 року Олексій Гаскаров був засуджений до 3,5 років колонії загального режиму за звинуваченням в участі в масових заворушеннях і застосуванні насильства щодо співробітників поліції на Болотній площі.

У травні 2012 року російська опозиція влаштувала «Марш мільйонів», що закінчився сутичками між демонстрантами і поліцією на Болотній площі та навколо неї. Це сталося напередодні інавгурації Володимира Путіна на третій президентський термін.

Більш ніж 400 людей були затримані і 30 були звинувачені в ймовірній участі в заворушеннях. Правозахисники називають «Болотну справу» політично мотивованим.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG