Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2019, Київ 15:27

Повстанці в Сирії: бої в Алеппо тривають, попри оголошене Росією перемир’я


Алеппо, 9 серпня 2016 року

Повстанські угруповання в Сирії заявляють про продовження боїв у сирійському місті Алеппо, незважаючи на оголошене Росією триденне перемир’я, що мало початися 11 серпня.

Речник повстанського угруповання «Джаїш ан-Наср» Мохаммед Рашид заявив, що «сьогодні від ранку урядові сили здійснили спробу наступу в районі Рамуса, і була велика ескалація російськими військовими літаками». Ця заява з’явилася через годину після того, як мало почати діяти перемир’я.

Раніше російська влада заявляла про готовність в односторонньому порядку припиняти вогонь в Алеппо на три години на день, щоб пропускати гуманітарні колони до заблокованого міста. Алеппо, друге за величиною місто в Сирії, розділене на зони, зайняті силами президента Сирії Башара Асада, якого підтримує Росія, і сирійською опозицією. У червні урядова армія за підтримки російської авіації перекрила головну дорогу в утримуваний опозицією район.

9 серпня ООН заявила, що ситуація в Алеппо наблизилася до гуманітарної катастрофи. За даними ООН, близько двох мільйонів людей перебувають в Алеппо без життєво необхідних товарів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG