Доступність посилання

ТОП новини
22 Червень 2018, Київ 01:37

Антикорупційна прокуратура: судді Чаусу ще не вручили повідомлення про підозру


Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявляють, що станом на 13:00 суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус не прийшов до відомства для вручення повідомлення про підозру. Про це Радіо Свобода повідомили в САП.

Раніше сьогодні голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що сьогодні підписав підозру судді Чаусу, на 12:00 його викликають в САП для вручення підозри.

Увечері 9 серпня Національне антикорупційне бюро повідомило, що його детективи викрили суддю Дніпровського районного суду Києва, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 150 тисяч доларів США (понад 3,7 мільйона гривень). Імені судді правоохоронці тоді не вказали, але впродовж ночі кілька депутатів і громадських активістів розкрили ці дані.

Згодом керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зазначив, що викритий у хабарі суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус не може бути затриманий та взятий під варту через суддівський імунітет. Заступник Холодницького Володимир Кривенко заявив, що після повідомлення про підозру САП звернеться до Верховного суду України, щоб голова ВСУ звернувся з клопотанням до Верховної Ради про зняття суддівського імунітету.

Відповідно до Конституції України, суддя не може бути без згоди Верховної Ради України затриманий чи заарештований до винесення обвинувального вироку судом.

Верховна Рада розпочинає роботу у вересні, на 6 вересня заплановане відкриття 5-ї сесії парламенту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG