Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 04:06

На «Чонгарі» з’явилася питна вода і намет для надання медичної допомоги


Біля КПВВ «Чонгар»

Біля контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» на адміністративному кордоні з анексованим Кримом встановили намет для надання медичної допомоги і цистерну з питною водою, повідомляє кореспондент проекту Радіо Свобода Крим.Реаліі.

У Держприкордонслужбі України повідомляють, що українські прикордонники встановили медичну намет і забезпечують підвіз питної води.

«Встановили співробітники прикордонної служби у зв’язку з тим, що до нас часто звертаються громадяни, особливо похилого віку, втрачають свідомість. Через спеку поставили там намет і посадили фельдшера. Там є вода, якою можуть скористатися громадяни. І отримати першу медичну допомогу», – розповів Крим.Реаліі помічник начальника Херсонського прикордонного загону, начальник прес-служби Іван Шевцов.

За його словами, на КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» також є спеціально відведені місця, де є питна вода і працює фельдшер.

Люди, що перетинають кордон неодноразово скаржилися на відсутність елементарних умов біля і у самих пунктах пропуску на адмінкордоні.

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом пролягла формально адміністративний, але фактично – справжня «кордон». Тут працюють три контрольних пункту в’їзду/виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG