Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 04:52

Радіостанція «Голос Донбасу», на якій виходить і проект Української редакції Радіо Свобода під назвою Радіо Донбас.Реалії, почала мовлення в Маріуполі в FM-діапазоні на частоті 88 MГц. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, яка нещодавно заявила про свою відставку.

Попова також анонсувала найближчим часом підключення нових FM-передавачів у містах Покровськ (Красноармійськ), Слов'янськ, Краматорськ на Донеччині та Лисичанськ, Сєвєродонецьк на Луганщині.

На сьогодні радіостанція «Голос Донбасу» вже мовить у Волновасі, Маріуполі, Мар'їнці та Авдіївці на Донеччині й у Щасті в Луганській області.

Від 4 липня в ефірі прифронтового регіону на сході України на радіостанції «Голос Донбасу» почали виходити програми Радіо Свобода. Проект Української редакції Радіо Свобода під назвою Радіо Донбас.Реалії можна слухати в ефірі «Голосу Донбасу» з понеділка до п’ятниці з 17:00 до 18:00.

Радіо Донбас.Реалії подає новини і їхній аналіз із обох боків лінії розмежування. «Це – інформація про головне для Донеччини і Луганщини без агресії і перебільшення, сюжети переважно готують вихідці з Донбасу», – наголошує Українська редакція Радіо Свобода.

Програма Радіо Донбас.Реалії також дає змогу слухачам брати участь в обговоренні актуальних проблем Донбасу в прямому ефірі і за допомогою соціальних мереж.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG