Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 16:28

Журналіст німецького ЗМІ вибачився за використання хештегу‪ #‎crimeaisrussian – МЗС України


(©Shutterstock)

Міністерство закордонних справ України повідомляє, що журналіст німецької міжнародної громадської телерадіокомпанії Deutsche Welle Юрій Решето вибачився за використання у своїх повідомленнях у соціальній мережі Twitter позначки (хештегу)‪ #‎crimeaisrussian (тобто «Крим – це Росія»).

«Я хочу чітко заявити, що у своїй журналістській роботі я засуджував анексію Криму Росією як таку, що порушує міжнародне право. На жаль, зроблене під час моєї поїздки в липні інтерв’ю з (російським телеканалом – ред.) RT відтворене не в повному обсязі і тому спотворює мої заяви», – цитує заяву Решета МЗС України на сторінці Facebook.

«Я прошу вибачення за використання хештегу ‪#‎crimeaisrussian‬, це було помилкою. Це упущення з мого боку, про яке я дуже шкодую», – наголосив німецький журналіст.

«Таким чином, Deutsche Welle однозначно заявляє, що Крим є українською територією, незаконно окупованою Росією. І це беззаперечно висловлюється у великій кількості репортажів і статейDeutsche Welle», – вказує українське зовнішньополітичне відомство.

Німеччина як член ЄС підтримує санкції, запроваджені проти Росії через анексію українського півострова Крим. Москва називає окупацію півострова «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG