Доступність посилання

ТОП новини

Мерія Москви заборонила акції опозиції до річниці путчу 1991 року


Учасники акції в 2013 році

Мерія столиці Росії Москви відмовилася погоджувати акції опозиції, присвячені 25-й річниці перемоги над ГКЧП у серпні 1991 року, повідомив один з організаторів заходів – лідер руху «За права людини» Лев Пономарьов.

У своєму блозі на «Ехо Москви» правозахисник розповів, що як і в попередні роки, опозиція подала повідомлення про проведення 20 і 22 серпня маніфестацій і мітингів з покладанням квітів біля знаку «Захисникам вільної Росії» і підняттям російського триколора.

Однак московська влада, пославшись на ремонт вулиць і велику кількість офіційних заходів, присвячених Дню державного прапора Росії, запропонували обмежитися мітингами в так званому «гайд-парку» в Сокольниках і на Суворовській площі.

«Зрозуміло, покладати вінки не на місці загибелі, а в «Сокольниках» ми не будемо. Як і піднімати прапор невідомо де», – зазначив Пономарьов. Інший організатор акцій, представник ПАРНАСу Михайло Шнейдер назвав пропозиції московської влади «знущальними» і додав, що відповідь мерії буде оскаржена, в тому числі в прокуратурі.

Ходу на честь Дня російського прапора Росії забороняли і раніше, проте досі чиновники не відмовляли організаторам в узгодженні мітингів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG