Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 20:53

«Київавтодор»: «парадна» техніка «руйнує дороги Києва»


Репетиція військового параду до Дня Незалежності України, Київ, 19 серпня 2016 року

У «Київавтодорі» скаржаться на руйнування доріг, де проходить військова техніка, яку готують до параду до Дня незалежності.

«Сьогодні вулиці столиці потерпають від проїзду важкої військової техніки, зусилля, що вкладено у ремонти вулиць і доріг задля комфорту киян та гостей нашого міста, витрачено дарма. Про проблематику комунікацій, котрі розташовані під вулично-дорожньою мережею, можна тільки здогадуватись. Що буде зі столичними дорогами після трьох таких проїздів (два тренування і виїзд на парад), навіть прогнозувати боляче», – стверджується у повідомленні «Київавтодору», опублікованому 19 серпня у Facebook.

У відповідь відомий волонтер Юрій Бірюков, що є також позаштатним радником міністра оборони і президента України, повідомив у фейсбуці «спеціально для любителів усепоглинальної зради, просто з Хрещатика»: важка техніка – танки – не можуть пошкодити асфальт, бо мають на гусеницях спеціальні гумові накладки, легша ж гусенична техніка – бойові машини піхоти чи самохідні артилерійські установки «Гвоздика» – лише дряпають асфальт, але вибоїн не залишають. Стан асфальту на Хрещатику після репетиції параду він підтвердив фотографіями.

А в коментарях звертають увагу, що, як виглядає, проблема не в гусеничній техніці, а в якості асфальту і асфальтувальних робіт.

Раніше у п’ятницю у центрі столиці пройшла репетиція параду до 25-ї річниці Незалежності України. У самому параді до Дня Незалежності, 24 серпня, мають узяти участь близько 200 одиниць військової техніки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG