Доступність посилання

ТОП новини

Суд арештував трьох поліцейських через убивство у Кривому Озері


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Центральний районний суд Миколаєва арештував третього поліцейського, підозрюваного у вбивстві жителя селища Криве Озеро.

Як повідомляють журналісти із зали суду, поліцейського, який, за свідченнями колег, стріляв у затриманого, арештували на два місяці без можливості внести заставу.

Раніше 25 серпня Центральний районний суд Миколаєва арештував на місяць ще двох поліцейських, підозрюваних у вбивстві жителя селища Криве Озеро.

Двом підозрюваним інкримінується перевищення службових повноважень, одному – убивство людини.

Арештувати усіх трьох чоловіків без права застави просила суд прокуратура Миколаївщини.

24 серпня прес-служба прокуратури Миколаївської області повідомила, що розслідує дії поліцейських, які застосували фізичну силу і спецзасоби при затриманні чоловіка у селищі Криве Озеро, у результаті чого він загинув.

Слідчий відділ прокуратури Миколаївської області розпочав досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень поліцейськими.

Тіло потерпілого направили для проведення судово-медичної експертизи до Миколаївського обласного бюро судово-медичних експертиз, щоб встановити реальні причини смерті.

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що проведена прокуратурою Миколаївської області експертиза встановила, що померлого били і в нього стріляли з травматичної зброї.

XS
SM
MD
LG