Доступність посилання

ТОП новини

Координатори робочих груп щодо ситуації на Донбасі проводять зустріч у Мінську


У Мінську розпочалися переговори з врегулювання ситуації на Донбасі, повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі.

«Переговори з врегулювання ситуації на сході України розпочалися в Мінську із зустрічі координаторів робочих груп», – йдеться в повідомленні дипвідомства у Twitter.

Пізніше сьогодні в Мінську має провести засідання Тристороння контактна група з врегулюванню ситуації на сході України. У роботі групи беруть участь представники України, ОБСЄ і Росії.

Речниця представника України в групі, колишнього президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила агенції «Інтерфакс», що Кучма вже вилетів до Мінська.

3 серпня Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі пішла на 3-тижневі канікули, не підписавши жодних угод, попри наміри сторін домовитися про розведення сил і створення зони безпеки на Донбасі.

Бойові дії на Донбасі тривають з 2014 року. З того часу також проходять засідання Тристоронньої контактної групи, де уже кілька разів домовлялися про припинення вогню на сході України. Ці домовленості систематично порушуються, а сторони протистояння в обстрілах звинувачують одна одну.

XS
SM
MD
LG