Доступність посилання

ТОП новини

Колега загиблого журналіста Щетиніна процитувала фрагменти його передсмертної записки


Російський журналіст Олександр Щетинін
Російський журналіст Олександр Щетинін

Журналістка Ольга Мещерякова, яка працювала в одному виданні із загиблим у Києві російським журналістом Олександром Щетиніним, процитувала на своїй сторінці у Facebook фрагменти його передсмертної записки.

«Мені давно пора було написати, але зібралася на силі я тільки зараз. У суботу в Саші був день народження, але він уже давно вимкнув телефон і не відповідав у соцмережах, тому я пішла до нього в гості. Двері він мені теж не відчинив, а після того, як я пішла, надіслав мені прощального листа, в якому пообіцяв викурити останню сигарету і застрелитися», – повідомила 29 серпня Мещерякова.

Вона цитує слова вибачення з боку Щетиніна, адресовані «нашим хлопцям і всім, кого я підвів». Журналіст називає самогубство «найкращим виходом у цій ситуації».

Щетинін загинув на свій день народження, 27 серпня.

Російський журналіст Олександр Щетинін переїхав до Києва у 2005 році. У Росії він заснував агентство «Новий регіон», після переїзду запустив українську версію ресурсу. У 2014 році Щетинін розірвав відносини з заснованим у Росії агентством, але продовжив співпрацю з українським сайтом та низкою інших українських видань.

Олександр Щетинін позиціонував себе як критик політики президента Росії Володимира Путіна. В Україні він подав запит на отримання українського громадянства.

XS
SM
MD
LG