Доступність посилання

ТОП новини

Число жертв нападу в Ємені зросло до не менш ніж 54


На місці нападу, Аден, 29 серпня 2016 року

Число жертв ранкового нападу смертника на проурядових військових на півдні Ємену зросло до не менш ніж 54.

Також унаслідок вибуху авта з вибухівкою на місці набору добровольців на одну з операцій урядових сил у місті Адені поранені майже 70 людей.

Вибух був влаштований на площі біля двох шкіл і мечеті, де охочі реєструвалися для участі у планованому виїзді до Саудівської Аравії, щоб розміститися на північному кордоні Ємену.

Відповідальність за вибух узяло на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава».

Саудівська Аравія нині збирає формування з приблизно 5 тисяч осіб, яких планує озброїти і навчити для участі в операції на півночі Ємену.

Напад стався в час, коли головні сили єменського конфлікту – законна міжнародно визнана влада країни, що тимчасово базується в місті Адені, і шиїтські повстанці з руху Хуті, що захопили північно-західну частину Ємену зі столицею Саною, – позитивно відповіли на мирну ініціативу, яку підтримала Саудівська Аравія. Ініціатива має на меті покласти край останньому наразі значному конфліктові в Ємені між ними, що триває вже 17 місяців і призвів до загибелі близько 6 тисяч 600 людей. План передбачає вихід повстанців Хуті зі столиці Сани і переговори з владою про формування перехідного уряду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG