Доступність посилання

ТОП новини

КМДА: на посаду головного архітектора Києва претендують 6 кандидатів


Київська міська державна адміністрація заявляє, що на посаду головного архітектора Києва після тестування на знання законодавства претендують 6 кандидатів.

Як повідомляє прес-служба адміністрації, Сергія Броневицького, Валерія Гнєвишева, Ігоря Писарця, Олександра Сасика, Олександра Свистунова, Ганну Бондар допустили до участі у наступному етапі конкурсу – розв’язання ситуаційних завдань, він відбудеться 2 вересня.

«Одним із завдань для претендентів обов’язково буде питання погодження будівництва у буферних (охоронних) зонах та на прилеглих територіях пам’яток. Переконаний, що це одне з найважливіших завдань для майбутнього головного архітектора Києва, і питання, яке турбує громадськість міста», – сказав керівник апарату КМДА, голова конкурсної комісії Володимир Бондаренко, якого цитує прес-служба КМДА.

30 вересня минулого року міський голова Києва Віталій Кличко звільнив головного архітектора столиці Сергія Целовальника і двох його заступників.

Целовальник був призначений на посаду начальника головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА, головного архітектора Києва в серпні 2010 року. Наприкінці грудня 2015 року столична влада оголосила конкурс на заміщення посади директора департаменту містобудування та архітектури КМДА, головного архітектора Києва. 2 березня конкурсна комісія обрала шорт-лист із 5 кандидатів.

Наприкінці березня Кличко зупинив роботу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду головного архітектора столиці, мотивуючи це неможливістю ухвалення нею об’єктивного і справедливого рішення.
Мер запропонував членам конкурсної комісії прописати процедури для проведення «бездоганного конкурсу», а також – ініціювати внесення змін до законодавства про розділення посад головного урбаніста (архітектора) столиці та глави Департаменту містобудування та архітектури.

1 квітня Кличко призначив Юрія Тація новим виконувачем обов’язків директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG