Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 11:58
Новини | Політика

Грицак: СБУ посилює контррозвідувальний режим на кордоні з Росією


Василь Грицак

Служба безпеки України посилює контррозвідувальний режим на кордоні з Росією, заявляє голова СБУ Василь Грицак. Як повідомляє прес-служба СБУ, про це він сказав під час зустрічі з особовим складом управління СБУ в Сумській області.

Грицак наголосив, що на сьогодні для СБУ одним із головних завдань є протидія російській агресії, в тому числі й в економічній, інформаційній та політичній сферах. «Ми й надалі посилюватимемо боротьбу з корупцією, контрабандою й інспірованою російським агресором внутрішньою політичною нестабільністю. Також не можна знецінювати важливість збереження суспільно-політичної стабільності в регіоні та в країні в цілому», – сказав голова СБУ.

Раніше сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що Київ не контролює понад 409 кілометрів кордону з Росією на Донбасі.

Конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Відтоді Київ втратив контроль над частиною кордону з Росією, сепаратисти з угруповань «ДНР» і «ЛНР» контролюють частину відповідно Донецької і Луганської областей. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення.

За даними ООН, від квітня 2014 року на Донбасі загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG