Доступність посилання

ТОП новини

Грицак: СБУ посилює контррозвідувальний режим на кордоні з Росією


Василь Грицак

Служба безпеки України посилює контррозвідувальний режим на кордоні з Росією, заявляє голова СБУ Василь Грицак. Як повідомляє прес-служба СБУ, про це він сказав під час зустрічі з особовим складом управління СБУ в Сумській області.

Грицак наголосив, що на сьогодні для СБУ одним із головних завдань є протидія російській агресії, в тому числі й в економічній, інформаційній та політичній сферах. «Ми й надалі посилюватимемо боротьбу з корупцією, контрабандою й інспірованою російським агресором внутрішньою політичною нестабільністю. Також не можна знецінювати важливість збереження суспільно-політичної стабільності в регіоні та в країні в цілому», – сказав голова СБУ.

Раніше сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що Київ не контролює понад 409 кілометрів кордону з Росією на Донбасі.

Конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Відтоді Київ втратив контроль над частиною кордону з Росією, сепаратисти з угруповань «ДНР» і «ЛНР» контролюють частину відповідно Донецької і Луганської областей. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення.

За даними ООН, від квітня 2014 року на Донбасі загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG