Доступність посилання

ТОП новини

Узбекистан: у Самарканді проходить церемонія прощання з Карімовим 


Люди йдуть на прощання з Ісламом Карімовим, Самарканд, 3 вересня 2016 року

Церемонія прощання з Ісламом Карімовим розпочалася в резиденції президента Узбекистану в Самарканді. Після приземлення літака із Ташкента кортеж із тілом президента зустріли тисячі жителів його рідного міста. Люди з квітами розмістились «живим ланцюгом» від аеропорту до центральної площі Регістан.

Карімова поховають на історичному кладовищі Шахи-Зінда, де поховані середньовічні діячі, а також батьки Іслама Карімова. Останні 20 років на цьому цвинтарі нікого не ховали, але для родичів Карімова, як і для нього, зробили виняток.

За даними МВС Узбекистану, в країні посилено заходи безпеки. Аеропорт Самарканда буде закритий 4 вересня для польотів, окрім підтверджених рейсів. У правоохоронних органах заявили, що ситуація в Ташкенті, Самарканді та інших регіонах країни спокійна.

В країні оголошено триденну жалобу.

Офіційно в Узбекистані оголосили про смерть Іслама Карімова ввечері 2-го вересня, після декількох днів непідтверджених повідомлень з цього приводу. Карімов правив Узбекистаном протягом 27 років, він був незмінним з часу здобуття незалежності лідером найбільш населеної країни Центральної Азії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG