Доступність посилання

ТОП новини

У Києві біля «Інтера» протестують, учасники акції заявляють про безстрокове блокування телеканалу


Паркан біля будівлі телеканалу «Інтер» в Києві, 5 вересня 2016 року
Паркан біля будівлі телеканалу «Інтер» в Києві, 5 вересня 2016 року

Кілька ветеранських організацій розпочали, як вони заявляють, безстрокову акцію з блокування телеканалу «Інтер».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, наразі вони по периметру оточили будівлю телеканалу на вулиці Дмитрівській в Києві, втім кажуть, що близько 12:00 почнуть зводити барикади довкола в’їздів.

Учасники заходу обіцяють випускати працівників, але не пропускати нікого на територію, хочуть блокувати будівлю до повної зупинки роботи каналу. Зараз біля будівлі «Інтера» є кілька десятків людей в військовій формі, серед них є ветерани батальйону «Свята Марія».

Вчора на вулиці Щусєва сталася пожежа в будівлі компанії, яка, серед іншого, виробляла програму «Подробиці» для телеканалу «Інтер».

У поліції Києва повідомили, що група осіб, приблизно 20 осіб, прийшли до будівлі, встановили туристичні палатки та принесли шини, згодом шини підпалили та кинули у будівлю, за попередньою інформацією, димову шашку, почалася пожежа.

Згодом телеканал «Інтер» заявив, що в результаті пожежі повністю згоріла студія програми «Подробиці», а також постраждали деякі співробітники.

Inter Media Group, до складу якої входить телеканал «Інтер», вимагає провести об’єктивне розслідування обставин пожежі, а також звертається до президента України з закликом втрутитися в ситуацію з метою «відновлення законності і захисту від протиправних дій».

У ДСНС повідомили, що внаслідок пожежі загиблих чи травмованих не було.

Телеканал «Інтер» уже неодноразово пікетували, зокрема у лютому через інцидент з лайкою в прямому ефірі продюсера програми «Подробности недели» росіянки Марії Столярової, яку згодом звинуватили в симпатизуванні бойовикам на Донбасі і депортували з країни.

У 2013 році компанія GDF Media Limited Дмитра Фiрташа придбала Inter Media Group у K.H. Media Limited, яка належить Валерiю Хорошковському.

Телеканал «Iнтер» входить до трiйки найпопулярнiших телеканалiв України.

XS
SM
MD
LG