Доступність посилання

ТОП новини

США розширили санкції проти російських компаній


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У США ухвалили рішення про розширення списку російських компаній, які підпадають під санкції через роль Москви у дестабілізації ситуації в Україні. Повідомлення про це опубліковане на сайті урядового видання Federal Register. Рішення має набути чинності 7 вересня.

Більшість компаній з опублікованого списку потрапили під санкції США на початку вересня. Але цей список санкцій поповнили ще 11 юридичних осіб, зареєстрованих у Криму, Гонконгу та Індії. Йдеться про компанії-виробники електроніки, яку можливо використовувати для потреб військової промисловості. Це компанії групи «Ангстрем», «Радіоекспорт», «Пермська науково-виробнича приладобудівна компанія», науково-виробниче об’єднання «Гранат», «Микран», «Мікрон» і «Технополе».

1 вересня Міністерство фінансів США оприлюднило перелік нових фізичних і юридичних осіб, що потрапили під санкції за діяльність, пов’язану з конфліктом в Україні і з уникненням раніше накладених санкцій. У списку 37 пунктів: 17 фізичних осіб і 20 юридичних.

Сполучені Штати Америки запровадили у зв’язку з дестабілізацією України і агресією Росії проти неї кілька пакетів санкцій, головно проти російських фізичних і юридичних осіб, але також проти осіб та інституцій із лав донбаських і кримських сепаратистів і представників колишнього керівництва України. Схожі заходи скоординовано запровадили також Європейський союз, країни-члени «Групи семи» і ще деякі держави.

XS
SM
MD
LG