Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровська міськрада офіційно перейменувалась у Дніпровську


Дніпропетровська міськрада офіційно перейменувала себе й всі свої виконавчі органи. Відповідне рішення ухвалили 7 вересня на черговій, 13-ій, сесії міської ради, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За рішенням міськради, усього офіційне перейменування стосується 593 органів, комунальних підприємств і закладів, підпорядкованих міськраді.

Як поінформували в міськраді, відтепер всі департаменти, управління міськради, а також комунальні підприємства і комунальні заклади не дніпропетровські, а дніпровські.

Водночас область, як і раніше, до відповідних змін у Конституції України, залишається Дніпропетровською, відтак усі обласні заклади – дніпропетровськими.

19 травня Верховна Рада перейменувала місто Дніпропетровськ на Дніпро. За відповідний проект постанови проголосували 247 народних депутатів. Рішення ухвалено на виконання закону «про декомунізацію».

Водночас тоді міський голова Борис Філатов заявив, що рішення «суперечливе і несвоєчасне», але його треба виконати. Він також запевнив, що проблем із документообігом через перейменування міста не виникне.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG