Доступність посилання

ТОП новини

Кремль: нові санкції США «не відповідають» розмовам про співпрацю


Дмитро Пєсков

Нові санкції, запроваджені США проти Росії, не відповідають заявам про можливу співпрацю між двома країнами, заявляють у Кремлі.

«Це серйозно дисонує з темами, що стосуються можливої взаємодії в чутливих сферах, про які йшла мова на зустрічі двох президентів», – сказав речник президента Росії Дмитра Пєсков.

Він нагадав, що Росія, як і раніше, має намір у питанні санкцій дотримуватися принципу взаємності.

Президенти США і Росії Барак Обама і Володимир Путін зустрілися раніше цього тижня на саміті «Групи 20» у Китаї.

Обама заявив, що ця зустріч була «діловою» і торкалася переговорів щодо Сирії.

За словами Путіна, він і президент США просунулися ще на крок у питанні вирішення конфлікту в Сирії.

1 вересня Міністерство фінансів США оприлюднило перелік нових фізичних і юридичних осіб, що потрапили під санкції за діяльність, пов’язану з конфліктом в Україні і з уникненням раніше накладених санкцій. У списку 37 пунктів: 17 фізичних осіб і 20 юридичних.

6 вересня у США ухвалили рішення про розширення списку російських компаній, які підпадають під санкції через роль Москви у дестабілізації ситуації в Україні. Повідомлення про це опубліковане на сайті урядового видання Federal Register. Рішення має набути чинності 7 вересня.

Більшість компаній з опублікованого списку потрапили під санкції США на початку вересня. Але цей список санкцій поповнили ще 11 юридичних осіб, зареєстрованих у Криму, Гонконгу та Індії. Йдеться про компанії-виробники електроніки, яку можливо використовувати для потреб військової промисловості. Це компанії групи «Ангстрем», «Радіоекспорт», «Пермська науково-виробнича приладобудівна компанія», науково-виробниче об’єднання «Гранат», «Микран», «Мікрон» і «Технополе».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG