Доступність посилання

ТОП новини

Президент Радіо Свобода закликав Вірменію розслідувати напад на журналістів


Томас Кент
Томас Кент

Президент Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Томас Кент закликав владу Вірменії провести повноцінне незалежне розслідування липневого нападу на журналістів вірменської редакції РВЄ/РС Радіо Азатутюн.

У ході зустрічі з президентом Вірменії Сержем Сарґсяном Кент подякував вірменському уряду за можливість безпроблемної роботи радіо в країні. Він позитивно оцінив медіа-середовище у Вірменії і розвиток громадянського суспільства. У той же час Кент висловив стурбованість у зв’язку з нападом на журналістів вірменської служби медіакорпорації під час висвітлення заворушень в Єреван в липні 2016 року.

«Я заявив президентові, що, як я вже казав, Радіо Свобода очікує повного розслідування цієї справи. Він повідомив мені, що декого вже арештували, а я йому – що ми чекатимемо на прогрес у цій справі», – заявив Томас Кент.

Під час зустрічі Сарґсян також розкритикував Радіо Свобода за висвітлення двотижневого протистояння між силами безпеки і озброєними людьми, які захопили відділення поліції в Єревані, вбивши правоохоронця. За словами президента Вірменії, редакція не була нейтральною і достатньо об’єктивною. У відповідь Томас Кент наголосив, що Радіо Свобода завжди намагається чесним і об’єктивним у своїй роботі.

29 липня в Єревані під час сутичок між поліцейськими і протестувальниками біля будівлі поліції, утримуваної озброєною групою, на журналістів Радіо Азатутюн напали невідомі в цивільному, озброєні палицями і залізними прутами.

XS
SM
MD
LG