Доступність посилання

ТОП новини

Українські параолімпійці здобули за день іще 12 медалей, із них 4 золоті


Ігор Цвєтов здобуває золото в бігу на 200 м, Ріо-де-Жанейро, 12 вересня 2016 року
Ігор Цвєтов здобуває золото в бігу на 200 м, Ріо-де-Жанейро, 12 вересня 2016 року

Українські спортсмени здобули за день іще 12 медалей, із них 4 золоті, на літніх Параолімпійських іграх, що тривають у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Зранку за місцевим часом золото завоював Ігор Цвєтов у бігу на дистанції 200 метрів.

Срібло має Оксана Ботурчук, теж у бігу на дистанції 200 метрів. Національний параолімпійський комітет України нагадав, що спортсменка завоювала нагороду у свій день народження.

Після того бронзову медаль отримав Роман Павлик у стрибках у довжину.

У змаганнях шаблістів у різних категоріях дві золоті медалі завоювали Антон Дацко і Андрій Демчук.

А у плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем дві срібні медалі отримали Ярослав Денисенко і Анна Стеценко.

Потім срібло здобула Ольга Свідерська в комплексному плаванні на дистанції 150 метрів, а бронзу Марина Піддубна у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Двома першими сходинками завершили плавання на дистанції 100 метрів батерфляєм Денис Дубров (золота медаль) і Максим Крипак (срібна). При цьому Денис Дубров побив світовий і параолімпійський рекорди, які він же поставив у понеділок уранці.

І на завершення дня срібло здобув Євгеній Богодайко у плаванні на дистанції 50 метрів батерфляєм. При цьому він також побив рекорд Європи.

Таким чином, на кінець дня понеділка за місцевим часом Ріо українські паралімпійці мають разом 22 золоті, 19 срібних і 20 бронзових медалей, а загалом 61.

У неофіційному командному медальному заліку вони, як і раніше, перебувають на третьому місці цьогорічних Параолімпійських ігор після Китаю і Великої Британії.

XS
SM
MD
LG