Доступність посилання

ТОП новини
09 травня 2021, Київ 16:36

На «Карту порушень» на виборах до Держдуми Росії надійшло вже 335 повідомлень – активісти


У Росії активісти руху за чесні вибори «Голос» заявляють, що їм, на «карту порушень», вже надійшло 335 повідомлень про порушення на виборах до Держдуми Росії, більшість повідомлень пов’язані з порушеннями прав спостерігачів, членів дільничних виборчих комісій і журналістів.

Крім цього, громадяни скаржаться на підвезення виборців і порушення при голосуванні за відкріпними посвідченнями. За даними правозахисників, найбільше скарг надходить з Москви, а також Ставропольського і Алтайського країв.

Про підвезення виборців в Москві заявляють спостерігачі та опозиційні кандидати. За їхніми даними, відразу на кількох виборчих дільницях Москви масово голосують курсанти МНС.

Раніше в Центральній виборчій комісії Росії заявляли, що дані про порушення на виборах в Держдуму, зібрані рухом «Голос», будуть враховуватися і перевірятися.

Проте 18 вересня глава ЦВК Елла Памфілова назвала «повною нісенітницею» заяви про «каруселі» з використанням відкріпних посвідчень в Москві і регіонах і пригрозила їх авторам позовами про наклеп.

18 вересня в Росії проходять вибори депутатів до Держдуми Росії. Москва вирішила також провести вибори на території анексованого Криму, чим викликала різку критику Києва та низки країн Заходу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG