Доступність посилання

ТОП новини

Станом на 18:00 явка на виборах до Держдуми Росії в Криму і Севастополі перевищила 40% – виборчком


Одна з виборчих дільниць в Криму
Одна з виборчих дільниць в Криму

Явка на виборах до Держдуми Росії в анексованому Криму і Севастополі станом на 18:00 неділі становила 42%. Про це повідомив підконтрольний Кремлю голова кримського виборчкому Михайло Малишев.

«За даними на 18:00 в Криму проголосувало 42,37%, або 634,533 тисяч виборців», – повідомив Малишев.

У виборчій комісії Севастополя повідомили, що до 18:00 явка виборців по місту склала 40,32%, всього проголосувало понад 128 тисяч осіб.

Середня явка виборців на виборах до Держдуми Росії на 18:00 за московським часом склала 39,37%, повідомив заступник голови ЦВК Росії Микола Булаєв.

В анексованому Росією Криму 18 вересня проходило голосування на виборах до Державної думи Росії. Минулого тижня Верховна Рада України звернулася до парламентів іноземних держав і міжнародних організацій з проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом виборів до Держдуми Росії в Криму, а також закликала не визнавати результати голосування. Низка країн вже засудила організовані Росією вибори на півострові.

У Кремлі заявили, що Росія ніяк не реагуватиме на можливу відмову парламентів іноземних держав визнати результати виборів в Криму.

XS
SM
MD
LG