Доступність посилання

ТОП новини

Freedom House: вибори в Криму не легітимізують російську владу на українській території


(©Shutterstock)

У міжнародній правозахисній організації Freedom House заявляють, що голосування на виборах до Держдуми Росії, проведені зокрема і в незаконно анексованому Криму, не легітимізують російську владу там.

«Вибори, що відбулися в Росії, а також в окупованому нею Криму, не легітимізують російську владу на українській території. Це «голосування» було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливим. Жителі Криму не могли вирішувати, ні хто виграє вибори, ні хто стане начебто їхніми представниками», – йдеться в заяві віце-президента Freedom House з програм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях і багатосторонніх ініціативах Роберта Германа, оприлюдненій на сторінці Freedom House Ukraine у Facebook.

У Міністерстві закордонних справ України напередодні заявили, що вибори до Держдуми Росії в анексованому Криму незаконні. У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що Росія вчергове грубо і зухвало порушує міжнародне право і закони України.

Минулого тижня Верховна Рада України звернулася до парламентів іноземних держав і міжнародних організацій з проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом виборів до Держдуми Росії в Криму, а також закликала за будь-яких обставин не визнавати їх результати. Низка країн вже засудили організовані Росією вибори на півострові.

У Кремлі заявили, що Росія ніяк не реагуватиме на можливу відмову парламентів іноземних держав визнати результати майбутніх виборів на території Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG