Доступність посилання

ТОП новини
19 квітня 2021, Київ 16:24

НАБУ: у процедурі придбання квартири Лещенком є ознаки адмінпорушення


Сергій Лещенко

У процедурі придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення про корупцію, заявляє директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

«Є низка порушень адміністративного характеру, пов’язаних із корупцією... можливого отримання безвідсоткового кредиту», – сказав Ситник, коментуючи результати перевірки законності джерел придбання Лещенком квартири в Києві.

За його словами, матеріали передадуть до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) для оформлення адмінпротоколу, оскільки в НАБУ немає таких повноважень.

Раніше цього місяця стало відомо, що Сергій Лещенко придбав елітну квартиру у новобудові в історичному центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 мільйонів гривень (понад 300 тисяч доларів).

Лещенко пояснив, що частина суми, витраченої на придбання квартири, – це заощадження як колишнього співвласника «Української правди», решта – позика. Депутат стверджує, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило вимог антикорупційного законодавства України.

Сергій Лещенко, який написав низку матеріалів про корупцію у вищих ешелонах влади для видання «Українська правда», у 2014 році був обраний народним депутатом за партійними списками «Блоку Петра Порошенка».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG