Доступність посилання

ТОП новини

Міськрада Львова: кожен учасник бойових дій на сході отримає 100 тисяч гривень


По 100 тисяч гривень отримає кожен учасник бойових дій на сході України з бюджету розвитку Львова – таке рішення 4 жовтня ухвалила Львівська міська рада.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, рішення, яке ухвалили після тривалих дискусій, поширюється на 4800 людей, які воювали на Донбасі і проживають у Львові. Це компенсація за земельну ділянку, яку мали отримати військові.

«Ми показали приклад всій Україні. Я хочу, щоб кожне місто розглянуло таку ж ухвалу. Це гроші як компенсація замість земельної ділянки. Я б хотів, щоб Верховна Рада передбачила гроші у бюджеті для учасників, а то держава роздає нагороди, а щодо земельної ділянки і всього іншого скеровує до міської влади», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

15 вересня група учасників бойових дій на сході України встановила кілька наметів під стінами міської ратуші у Львові, вимагаючи виділення їм земельних ділянок, а родинам загиблих – квартир. Організатором акції була одна громадська організація, яка представляє інтереси учасників боїв на Донбасі, а чимало її членів, демобілізовані військовослужбовці, перебувають на квартирній черзі.

XS
SM
MD
LG