Доступність посилання

ТОП новини

Німецька поліція затримала трьох людей у зв’язку з подіями в Хемніці


Поліцейські оточили один із районів Хемніца, Німеччина, 8 жовтня 2016 року
Поліцейські оточили один із районів Хемніца, Німеччина, 8 жовтня 2016 року

Німецька поліція повідомила, що в місті Хемніц на сході країни затримала 8 жовтня трьох людей, пов’язаних із 22-річним сирійцем Джабером Альбакром із Дамаска.

Також представники сил безпеки поінформували, що в помешканні Альбакра виявили «кількасот грамів» вибухонебезпечної речовини, а сам розшукуваний сирієць був відомий спецслужбам у зв’язку з ісламістськими екстремістськими угрупованнями.

Раніше в суботу німецька влада назвала підозрюваним у ймовірному плануванні вибуху в місті Хемніці 22-річного сирійця Джабера Альбакра з Дамаска.

Поліцейські евакуювали жителів будинку в центрі Хемніца після отримання інформації від внутрішньої розвідувальної служби Німеччини.

Сотні німецьких поліцейських, в тому числі і спецпризначенці, були залучені до переслідування Альбакра в одному з районів Хемніца.

За даними силовиків, місце, час і мотиви планованого нападу залишається неочевидними. Поліція увірвалася до приміщення, де жив імовірний нападник і повідомила в Twitter, що вибух був необхідний для доступу до помешкання, але підозрюваний не був знайдений там.

Поліція далі просить жителів оточеного району залишатися в своїх квартирах і виконувати наступні вказівки.

XS
SM
MD
LG