Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:50

У Луганську мітингували проти «озброєних місій»


Під час мітингу жителів луганська на Театральній площі проти присутності збройних міжнародних місій на території ЛНР, 10 жовтня 2016 року (Фото: Валентин Спрінчак / ТАСС)

У Луганську, що перебуває під контролем підтримуваних Росією сепаратистів, протестували проти іноземних озброєних місій. В угрупованні «ЛНР», що контролює частину Луганської області, заявили, що участь у протесті взяли 17 тисяч людей.

Учасники акції тримали плакати з написами «Ні» озброєній місії», «Ми самі гарантуємо свою безпеку». Як заявили в угрупованні «ЛНР», учасники акції виступили проти закликів Києва до світової спільноти направити в Донбас збройну місію спостерігачів.

У спостережній місії ОБСЄ про акцію наразі не інформували.

Влітку схожа акція відбулася в окупованому Донецьку.

Україна раніше виступила з ініціативою розміщення на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ, але проти реалізації цієї ідеї виступила Москва і підтримувані Росією сепаратисти.

Президент України Петро Порошенко висловлював сподівання, що питання про поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі буде вирішене в 2016 році.

Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзаннієр заявляв, що ОБСЄ розглядає можливість відправлення поліцейської місії в контрольовані сепаратистами райони Донбасу на період проведення там місцевих виборів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG