Доступність посилання

ТОП новини

Аваков: переселенці самі стають жертвами злочинів, а не є причиною зростання злочинності


Арсен Аваков (©Shutterstock)

Переселенці зі сходу України самі стають жертвами злочинів, а не є причиною зростання злочинності, заявляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Правда в тому, що мільйони людей були вимушені залишити свої домівки. Ці люди, залишившись без домівки, переїхали до Києва, Харкова, Дніпра і, по суті, стали жертвою зростання злочинів, це спровокувало зростання злочинності. Не треба підміняти це тим, що переселенці провокують злочинність, – злочинність провокує ситуація, в якій вони опинилися», – сказав міністр у Києві 13 жовтня.

При цьому Аваков зазначив, що, крім боротьби із самим криміналом, необхідно вести роботу з влаштування переселенців на новому місці проживання.

За словами голови МВС, суспільство загалом страждає від ситуації, що склалася. «У Києві близько мільйона людей додалося. Ці люди – легка жертва для кримінального світу. Перебуваючи в афекті, горі, перехідних життєвих обставинах, вони стають жертвами багатьох злочинів. І це провокує хвилю (злочинності – ред.)», – додав Аваков.

Міністр заявив, що міграційна криза завжди провокує зростання злочинності.

Минулого місяця представники громадської організації «Восток-SOS» звинуватили Авакова у дискримінації переселенців. Таку реакцію викликали його словами про те, що переселення однією з причин зростання криміногенної ситуації в Україні.

За даними Міністерства соціальної політики України, станом на 10 жовтня на обліку перебуває майже 1,7 мільйона переселенців із Донбасу і Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG