Доступність посилання

ТОП новини

Активісти в більш як 30 країнах вимагають від Росії припинити війну в Україні


Дівчинка у Швейцарії пише антивоєнне гасло

14 і 15 жовтня до Дня захисника України в більш як 30 країнах світу відбудуться міжнародні акції солідарності з українським народом. Вони проходитимуть під гаслом «StopPutinsWarinUkraine».

Cеред учасників акцій – політики, громадські активісти, представники українських громад із держав Євросоюзу, зі США і Китаю. Як повідомила Радіо Свобода європейський координатор акції Ірена фон Бург (Швейцарія), її учасники збираються біля урядових будинків, будівель європейських інституцій та міжнародних організацій із зверненням до міжнародної спільноти підтримати Україну.

Учасники акції також передадуть своє звернення до ОБСЄ, вимагаючи посилити діяльність її місії на сході України, зазначила фон Бург.

«Наші вимоги – вивести з території України російські окупаційні війська, посилити і збільшити спостережну місію ОБСЄ та її роботу до 24 годин на добу 7 днів на тиждень і допустити спостерігачів ОБСЄ до українсько-російського кордону на ділянці, яку Україна тимчасово не контролює. Ми вимагаємо звільнити громадян України, яких незаконно утримують під арештом як на території Росії, так і в окупованому Криму», – зазначила координатор акції на підтримку України.

За її словами, акції з вимогою до Росії та її керівництва зупинити війну в Україні відбудуться також у більш як двадцяти містах України – у Києві, Львові Маріуполі, Одесі, Сумах, Черкасах та інших українських містах.

По всьому світу акції проходитимуть у більш як 70 містах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG