Доступність посилання

ТОП новини

Берлін: група осіб вигукувала проросійські гасла учасникам акції «Зупинити війну Путіна в Україні» 


14 жовтня перед Бранденбурзькими воротами у столиці Німеччини Берліні відбувся мітинг в рамках міжнародної акції «Зупинити Путіна. Зупинити війну», організований українською громадою. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти з національною символікою вимагали зупинити російську агресії щодо України, молилися за загиблих і зниклих на Донбасі та читали поезію.

Через деякий час після початку акції української громади, на Паризькій площі з’явилася група осіб із російськими прапорами, а також символікою сепаратистських угруповань «ДНР» і «ЛНР». Вони почали вигукувати гасла: «Путін великий!» і «Ні – українським фашистам!». Німецькі правоохоронці змусили їх переміститися на кілька метрів і не зривати українську акцію протесту.

Учасники акції «Зупинити Путіна. Зупинити війну» у Берліні також вимагали звільнення українських громадян, незаконно утримуваних за політично мотивованими та сфабрикованими звинуваченнями у Росії та в анексованому нею Криму.

Підтримав українську громаду у ФРН і відомий німецький адвокат, правозахисник Мартін Лютле. Він написав відкритого листа лідерам міжнародного співтовариства, в якому назвав збройний конфлікт на Донбасі війною, яку ведуть російські вояки разом з воєнізованими сепаратистськими підрозділами, оснащеними «російською зброєю, військовим обладнанням і технікою».

Українські учасники акції «Зупинити Путіна. Зупинити війну»(фото Тетяни Летаїв)
Українські учасники акції «Зупинити Путіна. Зупинити війну»(фото Тетяни Летаїв)

Організувала мітинг «Зупинити Путіна. Зупинити війну» в німецькій столиці активістка Тетяна Летаїв. Сама ж міжнародна акція була започаткована Іреною фон Бург із Базеля, Володимиром Когутяком із Парижа, а також співаком Василем Сліпаком, який загинув на Донбасі. Цьогоріч її провели вдруге одночасно у 14 країнах і 30 містах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG