Доступність посилання

ТОП новини

У Мінфіні заявили, що чекають на місію МВФ наступного тижня


У Міністерстві фінансів України підтвердили, що чекають на прибуття місії Міжнародного валютного фонду для чергового перегляду програми співпраці в середині наступного тижня.

Як повідомили у прес-службі Мінфіну, на місію чекають із 26 жовтня.

За результатами попереднього перегляду в МВФ 3 жовтня повідомили, що в разі успішної реалізації програми розширеного фінансування між Україною та Міжнародним валютним фондом, для чого необхідно виконати низку умов, Київ може отримати від МВФ 1,3 мільярда доларів у 2016 році і майже 5,4 мільярда доларів у 2017 році. Виділення коштів планується щоквартально за підсумками виконання критеріїв ефективності.

Найбільший транш – майже 2 мільярди доларів – планується в першому кварталі 2017 року. Після цього розмір двох наступних буде скорочений до 1,33 мільярда доларів, а решти п’яти – до 735 мільйонів доларів.

За оприлюдненим меморандумом, до кінця цього року Україна також має отримати 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги і 100 мільйонів доларів у вигляді кредиту Національного банку Швейцарії Нацбанкові України.

Рада директорів МВФ 15 вересня завершила другий перегляд програми розширеного фінансування і схвалила надання Україні третього траншу кредиту обсягом близько 1 мільярда доларів.

Чотирирічну програму розширеного фінансування обсягом понад 17 мільярдів доларів МВФ відкрив для України у березні 2015 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG