Доступність посилання

ТОП новини
20 Липень 2018, Київ 08:15

Депутат Хомутиннік отримав 840 тисяч гривень фінансової допомоги від президента «Біокону» – #Точно


Народний депутат, лідер депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутиннік отримав 840 000 гривень поворотної фінансової допомоги від Олександра Яворського. Така інформація опублікована на офіційному порталі Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Яворський відомий як президент хімічно-фармацевтичної групи компаній «Біокон».

Наприкінці вересня журналісти програми «Схеми» опублікували матеріал про чартерні перельоти народних депутатів України. Під час зйомок в аеропорту «Київ» було зафіксовано літак з бортовим номером VP-CVH, в ілюмінаторі якого з’явилося обличчя чоловіка, схожого на народного депутата і лідера депутатської групи «Відродження» Віталія Хомутинніка.

Журналіст «Схем» намагався поспілкуватися з Віталієм Хомутинніком щодо відзнятого літака. «Який літак? Ви бачили? Покажіть мені. Давайте разом проїдемо, подивимося», – «здивувався» депутат, так і не відповівши на пряме запитання «Схем», чи має він літак.

Згідно із нормами закону України «Про запобігання корупції», державні службовці мають декларувати своє майно та доходи за новою формою — через спеціально створений інтернет-портал, який адмініструється Національним агентством з питань запобігання корупції.

З 1 вересня до 30 жовтня 2016 року свої е-декларації мають подати державні службовці найвищого рівня. Таких декларантів є приблизно 50 000 осіб. Серед них президент України, увесь склад уряду, парламентарі, керівники великих відомств та організацій. Починаючи від 2017 року, державні службовці всіх рівнів будуть подавати свої декларації в електронному форматі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG