Доступність посилання

ТОП новини

Голова Європарламенту висловив упевненість у збереженні санкцій щодо Росії


Мартін Шульц, архівне фото

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц висловив упевненість, що санкції Європейського союзу щодо Росії, накладені через її агресію на частині Донбасу, будуть збережені до врегулювання в цьому регіоні.

«Ці санкції тривають, ми застосовуємо їх уже понад два роки, і ці санкції будуть збережені і будуть застосовуватися далі, доки «Мінськ» не буде виконаний повністю і його умов не будуть дотримуватися всі сторони», – заявив він, прибувши до Брюсселя для участі в саміті ЄС – засіданні Європейської ради.

Євросоюз у кілька етапів, починаючи з 2014 року, запровадив щодо Москви санкції через її агресивну політику щодо України – спершу через анексію Криму, потім підтримку проросійських сепаратистів на Донбасі. Ці санкції неодноразово продовжувалися; на цей час два з трьох пакетів уже продовжені до весни чи середини 2017 року.

Дія третього, найчутливішого для російської економіки їхнього пакету закінчується наразі в січні 2017 року. Джерела ЄС повідомляли Радіо Свобода, що подальше продовження цих санкцій, спрямовані проти енергетичного, військового і фінансового секторів Росії, будуть обговорювати саме на нинішньому саміті лідерів ЄС у Брюсселі.

XS
SM
MD
LG