Доступність посилання

ТОП новини

Телеканал «112 Україна» занепокоєний обшуками у свого позаштатного кореспондента в Москві


Ксенія Бабич
Ксенія Бабич

Телеканал «112 Україна» висловлює занепокоєння обшуками і допитом свого позаштатного кореспондента в Москві Ксенії Бабич.

«21 жовтня 2016 року співробітники Слідчого комітету прийшли до Бабич у квартиру з обшуком і вилучили комп’ютер, телефон й іншу техніку, яку знайшли в квартирі. У ЗМІ пов’язують обшук зі справою забороненої в Росії української організації «Правий сектор», але ми не виключаємо того, що це може бути пов’язано з журналістською діяльністю Ксенії Бабич, яка з 2015 року працює позаштатним кореспондентом телеканалу «112 Україна», – йдеться в заяві телеканалу, опублікованій на його офіційному сайті.

Телеканал із посиланням на журналістку Ольгу Осипову також повідомляє, що допит Ксенії Бабич вже завершився, він тривав три години.

За словами Осипової, журналістка перебуває у статусі свідка у справі «Правого сектору».

Ксенія Бабич є прес-секретарем фонду «Правова ініціатива», що займається порушеннями прав людини на російському Кавказі, працює позаштатним кореспондентом українського телеканалу «112. Україна» в Москві, вона співпрацювала також із агентством РБК і проектом «Сноб».

Кримінальну справу про екстремізм щодо лідерів і членів української організації «Правий сектор» у Росії порушили в кінці вересня. «Правий сектор» визнаний екстремістським і заборонений в Росії в листопаді 2014 року.

XS
SM
MD
LG