Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 20:17

Парламент Венесуели заявляє, що уряд здійснив переворот у країні


Президент Венесуели Ніколас Мадуро

Конгрес (парламент) Венесуели заявляє, що уряд влаштували переворот, заблокувавши спробу усунути від влади президента Ніколаса Мадуро.

Опозиційні до уряду депутати, які складають більшість у Конгресі, пообіцяли притягнути Мадуро до судової відповідальності. Це сталося після того, як лояльний урядові суд 20 жовтня заблокував кампанію зі збору підписів і проведення референдуму з питання зняття непопулярного президента з посади.

23 жовтня, коли депутати від опозиції виголошували промови із закликами до відставки президента, десятки демонстрантів, що підтримують Мадуро, увірвалися до примщення, скандуючи «Конгрес у відставку!»

Одразу не було зрозуміло, як стороннім людям вдалося увійти до будівлі, яка перебуває під посиленою охороною. Демонстранти залишили залу, коли лідер владної Соціалістичної партії Хорхе Родрігес закликав їх піти, й це призвело до припущень, що сам Родрігес керував цими людьми.

Опозиція, яка контролює Конгрес з моменту виборів до законодавчих органів у грудні 2015 року, назвала цей протест демонстрацією того, що демократія в країні зупинена «головорізами».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG