Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК має намір провести перевірку шести міністерств до кінця 2016 року


Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має намір здійснити перевірку шести міністерств до кінця 2016 року.

Як повідомляє агентство на своїй сторінці в Facebook, згідно з планом, протягом листопада-грудня 2016 року перевірки відбудуться в Міністерстві оборони, Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Міністерстві охорони здоров’я, Міністерстві екології та природних ресурсів, Міністерстві освіти і науки, а також Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Залежно від результатів перевірки уповноважені особи НАЗК складуть акт з відповідним проектом рішення, яке затверджуватиметься на засіданні агентства.

В агенції нагадують, що основними завданнями перевірок є: визначення стану організації роботи із запобігання і виявленню корупції, встановлення можливих фактів порушення вимог закону «Про запобігання корупції».

Відповідно до чинного законодавства, одним з повноважень НАЗК є здійснення моніторингу та контролю за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

НАЗК відповідає за запуск електронної системи декларування, контроль за фінансуванням партій, моніторинг способу життя держслужбовців та відстеження конфлікту інтересів у чиновників різних рівнів. Наприкінці березня головою Національного агентства України з питань запобігання корупції (НАЗК) обрали Наталію Корчак.

XS
SM
MD
LG