Доступність посилання

ТОП новини

ЄС додав 10 громадян Сирії до списку санкцій


Євросоюз додав 10 громадян Сирії до списку санкцій через обвинувачення у причетності до атак на оточене місто Алеппо.

У заяві ЄС, опублікованій 27 жовтня, мовиться про сирійських військовопосадовців та близьких до режиму президента Сирії Башара аль-Асада чиновників. Їх включили до списку санкцій через «репресії проти цивільного населення у Сирії» та отримання вигоди від зв’язків з сирійським режимом.

Тепер до списку санкцій включені 217 осіб. Санкції передбачають замороження активів та візові обмеження. Також до списку включені 69 юридичних осіб.

Минулого тижня міністри закордонних справ країн-членів Європейського союзу, що зібралися на засідання Ради ЄС, засудили повітряні удари авіації влади Сирії й Росії по цивільних цілях у сирійському місті Алеппо й заявили, що ці удари можуть становити воєнні злочини.

Останнім часом на Заході почали закликати до нових санкцій проти Росії через її дії в Сирії, де Москва бере участь у громадянській війні на боці режиму Дамаска, а також проти влади Сирії через бомбардування Алеппо. Це бомбардування також уже не раз називали можливим воєнним злочином. Унаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по «повстанській» східній частині міста Алеппо, в першу чергу по об’єктах міської інфраструктури, останніми тижнями там загинули й сотні цивільних мешканців.

XS
SM
MD
LG