Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі поліція відкрила провадження через недопуск журналістів на сесію міськради


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Кривому Розі поліція порушила кримінальне провадження через перешкоджання роботі співробітників ЗМІ на сесії міської ради 26 жовтня. Інформацію про це Радіо Свобода в четвер підтвердили в Криворізькому міському управлінні Національної поліції.

За даними поліції, провадження порушене за статтею 171 Кримінального кодексу України.

Як поінформували в управлінні поліції, заяви представників кількох ЗМІ, зареєстровані в середу, 26 жовтня, об’єднали в одне провадження, адже «предмет скарг один» – недопуск співробітників ЗМІ на сесію співробітниками «Муніципальної гвардії».

У середу в Кривому Розі перед початком сесії міської ради під будівлею міської ради зібрався пікет проти планів влади щодо відведення земельної ділянки для зведення церкви єпархії УПЦ (Московського патріархату). Коли активісти намагалися пройти до будівлі міськради, їм перешкоджали люди у формі «Муніципальної гвардії». Частину журналістів також не пропустили всередину будівлі.

Зрештою рішення про відведення земельної ділянки, внесене до порядку денного, було ухвалене: за проголосували 36 депутатів.

У Криворізькій міській раді події, що передували сесії поки не прокоментували, обмежившись коротким офіційним звітом про захід.

XS
SM
MD
LG