Доступність посилання

ТОП новини

Олімпійська чемпіонка зі скелетону заявила про можливий бойкот світової першості в російському Сочі


Ліззі Ярнолд на олімпійській трасі в Сочі, 2014 рік
Ліззі Ярнолд на олімпійській трасі в Сочі, 2014 рік

Олімпійська чемпіонка зі скелетону Ліззі Ярнолд заявила, що може бойкотувати в чемпіонат світу 2017 року в Сочі через стурбованість із приводу допінгу.

«Для мене дуже важливо конкурувати в спорті за правилами і бути чистою (від уживання допінгу – ред.), стояти на стартовій лінії і довіряти системі, а зараз ця система просто не відповідає (цим критеріям – ред.)», – сказала Ярнолд британським ЗМІ.

Чемпіонка додала, що Міжнародна федерація бобслею і скелетону має переглянути дозвіл на проведення міжнародних змагань у Сочі.

Олімпійська чемпіонка Ліззі Ярнолд, Сочі, 2014 рік
Олімпійська чемпіонка Ліззі Ярнолд, Сочі, 2014 рік

Інші спортсмени, які змагалися в Сочі, також висловили стурбованість із цього приводу. Серед таких латвійський срібний призер Олімпіади в скелетоні Марітнс Дукурс і ветеран жіночої збірної США Кеті Юландер, яка фінішувала на Олімпіаді четвертою слідом за російською учасницею.

У доповіді Всесвітньої антидопінгової вгенції в липні йшлося про підтримувану російською державою програму вживання допінгу під час літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні і зимової Олімпіади 2014 року в Сочі.

XS
SM
MD
LG