Доступність посилання

ТОП новини

Журналістську стипендію імені Вацлава Гавела виграла Ярослава Куцай


Ярослава Куцай
Ярослава Куцай

Конкурс Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода на журналістську стипендію імені Вацлава Гавела на 2016-2017 академічний рік з України виграла Ярослава Куцай.

Переможниця цікавиться передовсім питаннями довкілля і природокористування, є автором низки статей для українського National Geographic. Із 2014 по 2016 жила у Рейк’явіку і співпрацювала як позаштатний кореспондент з українськими ЗМІ й англомовними ісландськими журналами Iceland Review, Iceland Magazine і HA Magazine. Була репортером програми «Час» на «5 каналі», прес-секретарем Національного екологічного центру України, публікувалася в суспільно-політичних тижневиках The Ukrainian Week, «Український тиждень», «Дзеркало тижня», інтернет-виданнях Media Sapiens, «Платформа», «Апарат» і глянці «Женский Журнал».

Стипендія імені Вацлава Гавела дає можливість журналістам попрацювати під керівництвом фахівців РВЄ/РС у штаб-квартирі у Празі, а також у місцевих бюро. Мета стипендії – підтримка перспективних журналістів із країн, де є проблеми з вільними і незалежними засобами інформації, у продовженні професійної діяльності на підтримку плюралізму.

У 2014-2015 роках стипендіатом премії імені Вацлава Гавела від України була Ольга Мальчевська, яка до цього працювала на «ТСН», «5 каналі», телеканалі «Україна» і на «Новому каналі».

У 2013-2014 роках стипендіатом премії імені Вацлава Гавела від України була Наталія Седлецька – українська журналістка-розслідувач, учасниця ініціативи YanukovychLeaks, з 2014 року – ведуча програми Радіо Свобода «Схеми».

Стипендія імені Вацлава Гавела – це спільна ініціатива РВЄ/РС і Міністерства закордонних справ Чехії, за підтримки Prague Freedom Foundation і Dagmar and Vaclav Havel Foundation VIZE97.

Взяти участь у програмі можуть журналісти з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови.

XS
SM
MD
LG